Półki i wsporniki półek 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Półki i wsporniki półek

Półki na panel Spacewall i wsporniki półek

Centrum wsparcia Klienta:

Jest 49 produktów.

Półki Spacewall to podstawowe wyposażenie sklepowe


Półki sklepowe to podstawowe wyposażenie sklepowe, które służy do ekspozycji produktów i ich magazynowania. Półki do sklepu występują w każdym systemie ekspozycyjnym. Podstawowe systemy sklepowe to:
Wyposażenie do sklepu zawsze obejmuje półki. Nawet jeśli nie są one dominującym rozwiązaniem. Stosuje się je także do urozmaicenia ekspozycji. Półki w sklepie odzieżowym montuje się nad wieszakami i układa na nich rozmiarówkę. 
Półki spacewall w sklepie są wytrzymałe, aby po pełnym zatowarowaniu nie uginały się pod ciężarem produktów. To producent wyposażenia sklepowego określa dopuszczalne obciążenie półek. 
Półki na panel sklepowy mają możliwość regulacji poziomu lub całkowitego demontażu.

Półki na panel sklepowy Spacewall do sklepu mogą być wykonane z różnych materiałów:
Półka SpacewallPółka sklepowa z pleksyPółka sklepowa szklanaPółka na panel sklepowyPółki z pleksi Slatwall mają dużo różnorodnych kształtów i są produkowane z przeznaczeniem do ekspozycji różnorodnego asortymentu: ekspozycji obuwia i torebek, ekspozycji biżuterii, okularów itp.

Półki szklane na SpacewallPółki Spacewall na butyPółki szklane sklepowe

Półki sklepowe na panel Space Wall utrzymujemy na stanie i wysyłamy naszym klientom w ciągu 24h. Przesyłki odpowiednio zabezpieczone powierzamy firmom kurierskiem.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego: półki sklepowe na Spacewall, wieszaki i haczyki sklepowe, listwy do paneli sklepowych, wieszaki na foldery, wieszaki na biżuterię i zegarki, ekspozytory na obuwię. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

Centrum wsparcia Klienta: