Panele Spacewall ALU. 10cm 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Panele Spacewall ALU. 10cm

Panel Spacewall to nowoczesna ekspozycja sklepowa - nasz Bestseller

System naściennych paneli sklepowych zrewolucjonizował rynek handlu detalicznego. Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Spacewall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowych, a nawet lustra na Spa...

Panel Spacewall to nowoczesna ekspozycja sklepowa - nasz Bestseller

System naściennych paneli sklepowych zrewolucjonizował rynek handlu detalicznego. Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Spacewall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowych, a nawet lustra na Spacewall. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.
Poniżej przedstawiamy podstawowy produkt systemu Spacewall czyli panele sklepowe z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Wszelkie akcesoria można regulować w sposób płynny na poziomie jednej wsuwki i w sposób stopniowy, co 10 cm w pionie.
Panele Spacewall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi najmniejszego problemu dla przeciętnego stolarza. 
Aby pomóc Państwu dopasować zabudowy Spacewall do wymiarów sklepu uruchomiliśmy sprzedaż paneli w czterech standardowych szerokościach: panel Spacewall 80cm, 100cm, 120cm i panel sklepowy 200cm
Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy, opracowaliśmy bezpieczny sposób wysyłki paneli aby nie można ich było uszkodzić w trakcie transportu. 

Niska cena, stała dostępność i funkcjonalność systemu decydują o jego popularności i przewadze.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłady z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
Jesteśmy także producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą systemu Spacewall. Jesteśmy pewni, że każdy rodzaj asortymentu można wyeksponować na panelach sklepowych.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 73 produktów.