Panele Spacewall ALU. 10cm 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Panele Spacewall ALU. 10cm

Panel Slatwall to nowoczesna ekspozycja sklepowa - nasz Bestseller


Centrum wsparcia Klienta:

Jest 78 produktów.

Naścienne panele Slatwall zrewolucjonizowały rynek handlu detalicznego

Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Slatwall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowych, a nawet lustra na Slatwall. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.

System Slatwall świetnie sprawdza się w prezentacji różnorodnych produktów

Slatwall buty sportowePanele SlatwallWyposażenie sklep rowerowySlat wall kosmetyki`


Powyżej przedstawiamy podstawowy produkt systemu Slatwall czyli panele sklepowe z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Wszelkie akcesoria można regulować w sposób płynny na poziomie jednej wsuwki i w sposób stopniowy, co 10 cm w pionie.
Panele Slatwall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi najmniejszego problemu dla przeciętnego stolarza. 
Aby pomóc Państwu dopasować zabudowy Spacewall do wymiarów sklepu uruchomiliśmy sprzedaż paneli w czterech standardowych szerokościach: panel Slatwall 80cm, 100cm, 120cm i panel sklepowy 200cm

Wyposażenie sklepów z biżuteriąMeble sklep z bieliznąSlatwall w sklepie sportowym

Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy, opracowaliśmy bezpieczny sposób wysyłki paneli aby nie można ich było uszkodzić w trakcie transportu. 

Niska cena, stała dostępność i funkcjonalność systemu decydują o jego popularności i przewadze.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Slatwall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłady z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
Jesteśmy także producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą systemu Slatwall. Jesteśmy pewni, że każdy rodzaj asortymentu można wyeksponować na panelach sklepowych.

Centrum wsparcia Klienta: