Panele Spacewall PCV 15cm 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Panele Spacewall PCV 15cm

Producent Spacewall


Centrum wsparcia Klienta:

Jest 72 produktów.

Producent paneli sklepowych - polska firma z doświadczeniem


Panele Spacewall od producenta to gwarancja najlepszej ceny. Oprócz tego współpraca z producentem pozwala na realizację niestandardowych zamówień spełniających opłacalność produkcyjną.
Panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami co 15cm to najbardziej ekonomiczna wersja systemu Spacewall. Dzięki mniejszej ilości wsuwek i tańszej wersji materiałowej producent może wykonac taki panel jest taniej. Zmiana wsuwek aluminiowych na plastikowe zmniejsza jedynie dopuszczalne obciążenie panelu. 
Od niedawna producent paneli Spacewall wprowadził wsuwki wykonane z tworzywa w czterech standardowych kolorach: białym, szarym, beżowym i czarnym

Producent paneli sklepowychSpacewall producentProducent paneli Spacewall

Dzięki nim można ujednolicić kolorystykę ekspozycji paneli Spacewall. Aluminiowe wsuwki nie dają też możliwości, występują tylko w srebrnym kolorze i są dość widoczne w panelu Spacewall. Nowe wsuwki z tworzywa dobieramy kolorystycznie do paneli. Czarne wsuwki w czarnym panelu są prawie niewidoczne a dzięki temu ekspozycja sklepowa z paneli wygląda teraz jeszcze lepiej.
Cena wyposażenia sklepu jest dzięki temu niższa. Oto główne powody dla których zdecydowaliśmy się wprowadzić ten nowy produkt do naszej oferty. 
Wsuwki z tworzywa powoli zdobywają coraz większą popularność jako wyposażenie sklepowe. 
Mamy nadzieję, że wyższe walory estetyczne i cenowe zachęcą Państwa do skorzystania z oferty.

Producent paneli Spacewall - szukajmy u źródła

Producent paneli sklepowych ma najlepsze ceny płyt MDF dzięki dużej skali produkcji. Wykonanie paneli sklepowych wymaga zaopatrzenia w paletowe ilości laminowanych płyt MDF. Wynika to z polityki producentów płyt meblowych.
Profesjonalny producent nie wykonuje paneli z płyt wiórowych ponieważ mają one niską nośność i łatwo je uszkodzić. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje podjęcie właściwych decyzji i wybór właściwych materiałów.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem producenta paneli Spacewall. Utrzymujemy stany magazynowe i regularnie uzupełniamy ofertę. Zapeniwmay też wykonanie takich usług jak projekt i wizualizacja sklepu, pomiar, transport i montaż w lokalu klienta.
Działamy na terenie całego kraju wykonując projekty wnętrz sklepowych i lokali usługowych.

Producent mebli SpacewallProducent gondol Spacewall

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty od producenta paneli Spacewall. Aby lepiej wykorzystać przestrzeń sklepową produkujemy szafki sklepowe i szuflady do magazynowania zapasów produktowych. 
Jako producent wyposażenia sklepowego mamy pełną dowolność wykonania wyposażenia  w niestandardowych wymiarach i kolorach. Zachęcamy do składania zapytań.

Centrum wsparcia Klienta: