Gabloty szklane 

Kategorie:Informacje

Aktualności
06.05.2019

Kosze sklepowe - standard wyposażenia sklepowego

Wybierz swój kolor koszy sklepowych z bogatej palety. Niech Twój sklep będzie wyjątkowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo aż 11 kolorów koszy sklepowych
Gabloty szklane

Gabloty szklane i lady VERTE-LINE to funkcjonalne meble sklepowe z przeszkloną, zamkniętą ekspozycją.

Wspieramy naszych klientów podczas planowania inwestycji, zapewniamy fachowe doradztwo, a także świadczymy usługi serwisowe i poserwisowe.

Centrum wsparcia Klienta:

Gabloty szklane i lady VERTE-LINE to funkcjonalne meble sklepowe z przeszkloną, zamkniętą ekspozycją.

Wspieramy naszych klientów podczas planowania inwestycji, zapewniamy fachowe doradztwo, a także świadczymy usługi serwisowe i poserwisowe.

Centrum wsparcia Klienta:
Więcej
Jest 59 produktów.

Gabloty szklane i lady to klasyczne wyposażenie sklepów.

     Gabloty szklane stosuje się najczęściej jako meble do sklepów jubilerskich, papierniczych, z produktami ekskluzywnymi i wartościowymi, wyposażenie muzeów  i innych ekspozycji. W systemie dostępne są modele maksymalnie przeszklone i takie, w których ekspozycja łączy się z szafką lub szufladami. Gablota sklepowa z oświetleniem jest opcją, która podnosi walory estetyczne ekspozycji.
     Gablota szklana jest praktycznym i estetycznym sposobem na zaprezentowanie klientom produktów droższych bez swobodnego dostępu. Najczęściej gabloty szklane są wybierane ze względu na bezpieczeństwo ekspozycji. Gablota przeszklona jest z każdej strony i posiada także półki szklane. Klient może obejrzeć produkt z każdej strony, jednak nie może go dotknąć. Obsługa sklepu posiada klucz do ekspozycji i pokazuje towar klientowi na życzenie. W konstrukcji gabloty można wbudować oświetlenie co pomoże przykuć uwagę klientów i poprawi wygląd produktu. Nie zawsze bowiem oświetlenie ogólne w sklepie jest wystarczająco mocne by dobrze doświetlić wnętrze gabloty. Jako producent gablot sklepowych możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze i konfiguracji. Przygotowaliśmy katalog naszych propozycji ale możemy je modyfikować i dostosowywać do potrzeb klientów. Standardowe gabloty są przeszklone na całej wysokości i mają półki szklane co zapewnia maksymalną ilość ekspozycji. Jeśli w sklepie potrzebne są także meble sklepowe do magazynowania towaru to polecamy gabloty szklane z szafką. Jej wielkość i typ można modyfikować. 

Poniżej prezentujemy standardowe i zmodyfikowane gabloty szklane Verte-Line:


Gabloty szklaneGabloty jubilerskieGablota ze szkła

Gabloty szklane zamykane gwarantują bezpieczeństwo i estetykę ekspozycji.

     Towary luksusowe są bezpieczne w gablotach szklanych z hartowanym szkłem i zamkami. Produkty są chronione przed kradzieżą i postrzegane jako dobra wysokiej wartości.
Klienci kupujący witryny szklane często nabywają także lady sklepowe przeszkloneLady szklane mają tę samą konstrukcję co gabloty i idealnie się z nimi komponują. W naszej ofercie dostępna jest też lada kasowa, bez przeszklonej ekspozycji. Z katalogu gablot i lad sklepowych Verte-Line można skompletować pełne wyposażenie do sklepu. Aranżacja sklepu będzie łatwiejsza jeśli skorzystają Państwo z naszej dodatkowej usługi jaką jest projekt sklepu lub wizualizacja sklepu.
Gabloty sklepowe i lady sklepowe znajdują szerokie zastosowanie na rynku handlu detalicznego. Ich zalety sprawiają że to najczęściej wybierane gabloty szklane do sklepów jubilerskich, wyposażenie sklepów papierniczych, meble do sklepów z elektroniką, z drobnym AGD i wiele innych. Jako producent gablot szklanych wykonywaliśmy już gabloty do sklepów z bardzo wielu branż.
     W razie potrzeby zapewniamy transport mebli do dowolnego miejsca w  Polsce i Europie. Oferujemy montaż, transport dedykowany lub wysyłkę firmą kurierską.
      Popularnym produktem jest gablota z panelem sklepowym. Takie rozwiązanie pozwala eksponować za szkłem drobne produkty na haczykach sklepowych lub półkach. Panel Spacewall na plecach gabloty stosujemy również w przypadkach gdy klient zamawia gabloty szersze niż 100cm. Panel Spacewall pozwala zamontować wsporniki półek, które będą zapobiegać uginaniu się tak szerokich półek.

Poniższe zdjęcia prezentują gabloty z panelem sklepowym:


Gabloty sklepowe szklaneGabloty szklane zamykaneMeble sklep komputerowy

     Gabloty sklepowe są wykonywane także jako gabloty reklamowe z obrandowaniem, logo czy innymi elementami reklamowymi. Producenci dostarczają gabloty reklamowe do swoich dystrybutorów, którzy eksponują w nich produkty danego producenta.
     Podejmujemy się wysyłek gabot do klientów. Są one pakowane w całości, na palecie. Większe ilości mebli sklepowych wysyłamy transportem bezpośrednim. Gabloty sklepowe posiadają wiele elementó szklanych i wymagają doświadczenia w pakowaniu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Centrum wsparcia Klienta: