System Spacewall i Slatwall 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

System Spacewall i Slatwall

Panele sklepowe SPACEWALL i pasujące do nich akcesoria Slatwall to bestseller wśród systemów ekspozycji sklepowej.

Szereg zalet tego systemu przekłada się na jego wysoką popularność. Ten system wyposażenia sklepów ma najbogatszą ofertę akcesoriów. Najbardziej podstawowe to półki sklepowe, a wśród nich półki szklane, drewniane, z p...

Panele sklepowe SPACEWALL i pasujące do nich akcesoria Slatwall to bestseller wśród systemów ekspozycji sklepowej.

Szereg zalet tego systemu przekłada się na jego wysoką popularność. Ten system wyposażenia sklepów ma najbogatszą ofertę akcesoriów. Najbardziej podstawowe to półki sklepowe, a wśród nich półki szklane, drewniane, z płyty meblowej oraz bardzo popularne półki sklepowe z pleksi. Te ostatnie przodują dzięki atrakcyjnej cenie i estetyce wykonania. Półki z pleksi nie rzucają się w oczy klientom, są bardzo subtelne, lekkie i uniwersalne. Występują w różnych rozmiarach i kształtach co sprawia, że łatwo dobrać odpowiednią półkę do każdego towaru i sposobu ekspozycji produktów.
Wieszaki sklepowe Slatwall mają tak wiele kształtów, że nadają się do sklepów odzieżowych, sklepów sportowych, sklepów wędkarskich, sklepów spożywczych, sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów przemysłowych, marketów budowlanych itd. We wszystkich sklepach w ofercie znajduje się pewna ilość drobnych produktów, które idealnie prezentują się na haczykach i zawieszkach (tzw. blistrach). Coraz częściej panele Spacewall są używane do budowy stojaków sklepowych tzw. "shop in shop".
Zasadniczym elementem systemu są płyty MDF z aluminiowymi lub plastikowymi poziomymi wkładami. To właśnie te wsuwki umożliwiają swobodne przesuwanie produktów na ekspozycji i łatwą zmianę aranżacji sklepowej. W swojej ofercie posiadamy panele Spacewall z czterech standardowych rozmiarach, 7 podstawowych kolorach i dwóch rozstawach wsuwek. Cztery standardowe wymiary paneli pozwalają zbudować regały sklepowe w dowolnym wymiarze dopasowując się do wnętrza sklepu.
Profesjonalny projekt sklepu powinien uwzględniać zróżnicowanie rozmiarów i kształtów produktów oraz ich rodzajów. W związku z tym ekspozycja sklepowa nie powinna opierać się tylko na jednym systemie ekspozycyjnym. Jeśli w sklepie odzieżowym większość wyposażenia stanowią systemy naścienne z wieszakami i płkami to n drobne akcesoria powinna zostać przeznaczona przestrzeń blisko lady sklepowej. Dla takich miejsc rozwiązaniem jest właśnie panel sklepowy Spacewall.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall i akcesoria Slatwall: półki sklepowe i ekspozytory sklepowe, wieszaki sklepowe, lustra na panel sklepowy, wieszaki na foldery do sklepu.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

 

Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Panele Spacewall ALU....

  Panele sklepowe SPACEWALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

  Cały świat docenił zalety tego systemu i można go spotkać w niezliczonej ilości lokali handlowych. Śmiało można powiedzieć, że system Spacewall ma najbogatszą ofertę dodatków i akcesoriów.
  Podstawą systemu są płyty MDF laminowane w kilku podstawowych kolorach. Nasze panele wykonane są z płyty MDF marki Kronopol. Podstawowe kolory paneli sklepowych to: biały, śnieżnobiały, popiel, czarny, grafit oraz kolory drewnopodobne klon, grusza i dąb. Inne kolory paneli na zapytanie.
  Panele występują z dwoma rozstawami wsuwek co 10 lub co 15cm. Poniżej znajduje się spis dostępnych paneli w rozstawie co 15cm. 
  Decyzję o tym jaki rozstaw wsuwek wybrać, należy podjąć biorąc pod uwagę wymiary prezentowanego towaru. Przy większych produktach lepiej sprawdzają się panele z rozstawem co 15cm. Naszym zdaniem wyglądają one subtelniej od paneli z rozstawem co 10cm. Jednak czynnikiem decydującym powinna być przede wszystkim funkcjonalność ekspozycji. 
  Panele spacewall z wsuwkami co 15cm są rozwiązaniem nieco tańszym ze względu na mniejszą ilość wkładów aluminiowych. Na wysokości 90cm znajduje się 5 wsuwek aluminiowych. 
  Góra i dół panelu wykończona jest połfrezem. Ten element jest niezbędny jeśli chcemy zamontować jeden panel Spacewall nad drugim. Miejsce łączenia wypełnia się wsuwką. Dzięki niej po zamontowaniu całej zabudowy na ścianie łączenie jest niewidoczne. Oferujemy także inne listwy krawędziowe do paneli Spacewall.
  Panele Spacewall w połączeniu z innymi elementami wyposażenia sklepowego to ciekawa ekspozycja na ścianie sklepu. Często panele sklepowe mocowane są nad szafkami lub szufladami, które stanowią przestrzeń magazynową w sklepie. Jest to jak najbardziej korzystne rozwiązanie ponieważ poniżej pewnej wysokości i tak nie opłaca się eksponować towaru. Właśnie tę przestrzeń warto wypełnić magazynkiem.
  Najpopularniejszą pozycją w naszej ofercie jest panel Spacewall w kolorze białym K101 i rozmiarze 200cm szerokości.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wszystkimi możliwościami paneli Spacewall.
  Zamów szybką wycenę wyposażenia sklepów. Oferujemy projekt sklepu, transport własny lub wysyłkę kurierem oraz montaż paneli Spacewall.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłądy z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
  Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Panele Spacewall ALU....

  Panel Spacewall to nowoczesna ekspozycja sklepowa - nasz Bestseller

  System naściennych paneli sklepowych zrewolucjonizował rynek handlu detalicznego. Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Spacewall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowych, a nawet lustra na Spacewall. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.
  Poniżej przedstawiamy podstawowy produkt systemu Spacewall czyli panele sklepowe z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Wszelkie akcesoria można regulować w sposób płynny na poziomie jednej wsuwki i w sposób stopniowy, co 10 cm w pionie.
  Panele Spacewall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi najmniejszego problemu dla przeciętnego stolarza. 
  Aby pomóc Państwu dopasować zabudowy Spacewall do wymiarów sklepu uruchomiliśmy sprzedaż paneli w czterech standardowych szerokościach: panel Spacewall 80cm, 100cm, 120cm i panel sklepowy 200cm
  Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy, opracowaliśmy bezpieczny sposób wysyłki paneli aby nie można ich było uszkodzić w trakcie transportu. 

  Niska cena, stała dostępność i funkcjonalność systemu decydują o jego popularności i przewadze.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłady z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
  Jesteśmy także producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze. 

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą systemu Spacewall. Jesteśmy pewni, że każdy rodzaj asortymentu można wyeksponować na panelach sklepowych.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Panele Spacewall PCV 15cm

  Wyposażenie sklepowe - uniwersalny system paneli sklepowych Spacewall


  Panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami co 15cm to najbardziej ekonomiczna wersja systemu Spacewall. Dzięki mniejszej ilości wsuwek i tańszej wersji materiałowej panel jest tańszy. Zmiana wsuwek aluminiowych na plastikowe zmniejsza jedynie dopuszczalne obciążenie panelu. 
  Nowość systemu Spacewall to wsuwki wykonane z tworzywa w czterech standardowych kolorach: białym, szarym, beżowym i czarnym. Dzięki nim można ujednolicić kolorystykę ekspozycji paneli Spacewall. Aluminiowe wsuwki nie dają też możliwości, występują tylko w srebrnym kolorze i są dość widoczne w panelu Spacewall. Nowe wsuwki z tworzywa dobieramy kolorystycznie do paneli. Czarne wsuwki w czarnym panelu są prawie niewidoczne a dzięki temu ekspozycja sklepowa z paneli wygląda teraz jeszcze lepiej.
  Przykładem może być biały panel sklepowy z białymi wsuwkami.
  Ale to nie wszystko. Wsuwki z tworzywa są tańsze od wsuwek aluminiowych. Cena wyposażenia sklepu jest dzięki temu niższa. Oto główne powody dla których zdecydowaliśmy się wprowadzić ten nowy produkt do naszej oferty. 
  Wsuwki z tworzywa powoli zdobywają coraz większą popularność jako wyposażenie sklepowe. 
  Mamy nadzieję, że wyższe walory estetyczne i cenowe zachęcą Państwa do skorzystania z oferty.
  Nasza oferta obejmuje też takie usługi jak projekt i wizualizacja sklepu, pomiar, transport i montaż w lokalu klienta.
  Działamy na terenie całego kraju wykonując projekty wnętrz sklepowych i lokali usługowych.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. Aby lepiej wykorzystać przestrzeń sklepową produkujemy szafki sklepowe i szuflady do magazynowania zapasów produktowych. 
  Jako producent wyposażenia sklepowego mamy pełną dowolność wykonania wyposażenia  w niestandardowych wymiarach i kolorach. Zachęcamy do składania zapytań.
  Centrum wsparcia Klienta:

 • Panele Spacewall PCV 10cm
  Panele Spacewall w najniższej cenie z plastikowymi wsuwkami co 10cm. Nowość na rynku w kategorii wyposażenie sklepowe Spacewall. 
  Aranżacja sklepowa lub projekt sklepu nieraz wymaga zachowania jednego koloru wszystkich elementów wyposażenia sklepowego. Teraz to możliwe dzięki wsuwkom w kolorze paneli. Jako jedyni na rynku mamy tak bogaty wybór kolorów dostępnych w magazynie.
  Wysyłamy panele sklepowe w ciągu 24h, korzystając z usług firm kurierskich. Większe zamówienia dostarczamy transportem dedykowanym.
  Stawiamy na system Spacewall, który ma najbogatszy wybór dodatków spośród wszystkich systemów ekspozycyjnych. Jest on stosowany już nie tylko w formie naściennej ale także jako gondole sklepowe Spacewall, stojaki sklepowe, ekspozytory sklepowe typu "shop in shop" razem z szafkami do magazynowania.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Wsuwki i listwy

  Profile i listwy do paneli Spacewall


  Wkłady do paneli Spacewall i inne profile aluminiowe są niezbędnymi akcesoriami do budowy wystaw sklepowych. 
  Wsuwki Spacewall służą do łączenia paneli w zabudowy wyższe niż 90 cm. Dzięki nim łączenia między panelami są niewidoczne. Wsuwki szare z powodzeniem zastępują aluminiowe wkłady do paneli sklepowych, ale są tańszym rozwiązaniem. Wsuwki czarne idealnie pasują do czarnych paneli.
  Aluminiowa listwa krawędziowa służy do wykończenia krawędzi paneli naściennych, które w przekroju są surowe. Aby wykończyć połączenie paneli w pionie, wieszając panele na ścianie jeden obok drugiego, należy zastosować łącznik pionowy, teownik aluminiowy.
  Aluminiowe listwy wykończeniowe są wykonane z anodowanego aluminium. Wsuwki natomiast są z surowego aluminium lub z tworzywa sztucznego.
  Wyposażenie sklepów akcesoria to elementy niezbędne do wykończenia lokalu handlowego. Sugerujemy aby nie pozostawiać krawędzi bez wykończenia ponieważ wpływa to negatywnie na odczucia klienta i sprzyja szybszemu niszczeniu mebli sklepowych.

  W swojej ofercie posiadamy wszelkie elementy niezbędne do stworzenia ekspozycji w sklepie: półki sklepowe, wieszaki sklepowe na odzież, lustra, półki do ekspozycji obuwia, wyposażenie sklepów z odzieżą używaną, haczyki i zawieszki.

  Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą mebli sklepowych i akcesoriów do sklepu i skorzystania z usług m.in. projektu sklepowego, transportu i montażu wyposażenia sklepowego.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Szafki, szuflady, podesty

  Szafki i szuflady, magazynki pod panel sklepowy to uzupełnienie kompletnej aranżacji sklepowej.

  Prawidłowy projekt sklepu powinien uwzględniać przestrzeń ekspozycyjną, przestrzeń kasową, przestrzeń testową i przestrzeń magazynową. 
  Przestrzeń ekspozycyjna ma za zadanie zaprezentować produkt w sposób zachęcający do testowania. Ma przedstawić wszystkie jego możliwości, konfiguracje i zaciekawić klienta. Ciężko uzyskać ten efekt korzystając ze zwykłych półek sklepowych, ponieważ ekspozycja na półkach może być zbyt monotonna. Na rynku jest wiele systemów do ekspozycji w sklepach odzieżowych i innych. Pozwalają one łatwo zaaranżować ekspozycję w ciekawy sposób.
  Przestrzeń kasowa to zwykle lada sklepowa lub lada z ekspozycją.
  Przestrzeń testową z przypadku sklepów odzieżowych tworzą przymierzalnie sklepowe. W sklepach obuwniczych przestrzeń sklepowa to ławka, fotel i  lustro obuwnicze. W sklepach z elektroniką zwykle jest przygotowany stół prezentacyjny gdzie można zapoznać się ze wszystkimi możliwościami sprzętu.
  Przestrzeń magazynowa jest nieodzownym elementem wszystkich sklepów. Zazwyczaj jest to zaplecze magazynowe.
  Jest jednak wiele sklepów gdzie asortyment musi być magazynowany w obrębie sali sprzedaży. Wynika to z ograniczonej wielkości lokalu lub ze względów praktycznych. W takiej sytuacji proponujemy zastosować magazynki sklepowe. Produkujemy je w kilku wymiarach i w różnych opcjach wykończenia. Mogą to być:
  - szuflady sklepowe do magazynowania,
  - szafki z drzwiczkami rozwieranymi,
  - szafki do sklepu z drzwiami przesuwnymi,
  - szafki sklepowe na pudełka otwarte z półką
  Zwykle stosuje się je w połączeniu z naściennym systemem sklepowym: panelem Spacewall, półkami sklepowymi i wieszakami systemu Soti-Line.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Haczyki, etykiety cenowe

  Haczyki sklepowe i zawieszki sklepowe Slatwall do ekspozycji drobnego asortymentu.

  Wyposażenie sklepu odzieżowego, wyposażenie sklepu obuwniczego, jubilerskiego czy elektronicznego wymaga zastosowania także wieszaków na drobne produkty. Zastosowanie zawieszek na panel pozwala uporządkować ekspozycję, posegregować towar cenowo lub tematycznie. Haczyki można dowolnie dodawać do paneli Spacewall i zdejmować gdy nie są już potrzebne. Haczyki występują w wielu opcjach więc łatwo dopasować je do różnorodnego asortymentu. Zawieszki Slatwall (pasujące do paneli Spacewall) mają od 5 do 30cm długości. Występują w wersji pojedynczej lub podwójnej. Na haczykach podwójnych produkty wiszą równo, nie chwieją się. Zawieszki sklepowe mogą mieć różne powłoki: chrom, ocynk lub farba proszkowa w kolorze (biały, szary, czarny). 
  Haczyki sklepowe z cenówką posiadają wysięgnik, na którym można umieścić etykietkę cenową. Dzięki temu można wyraźnie oznaczyć wszystkie produkty na haczyku. 
  Do naszej oferty wprowadziliśmy haczyki w kolorze białym, szarym lub czarnym. Można je dopasować kolorystycznie do całej ekspozycji. Nie rzucają się w oczy tak bardzo jak chromowane lub ocynkowane. 
  Haczyki i zawieszki to akcesoria sklepowe, które występują w każdym systemie ekspozycji sklepowej. Posiada je:
  - system ekspozycji odzieży Soti-Line,
  - panele sklepowe Spacewall,
  - kraty sklepowe.

  Centrum wsparcia Klienta:
 • Półki i wsporniki półek

  Półki na panel sklepowy i wsporniki półek Slatwall.

  Półki sklepowe to podstawowe wyposażenie sklepowe, które służy do ekspozycji produktów i ich magazynowania. Półki do sklepu występują w każdym systemie ekspozycyjnym. Podstawowe systemy sklepowe to:
  - panele sklepowe Spacewall,
  - pionowe profile naścienne z perforacją,
  - regały sklepowe,
  - krata sklepowa,
  - regały metalowe,
  - regały sklepowe z płyty,
  - gabloty szklane ekspozycyjne.
  Wyposażenie do sklepu zawsze obejmuje półki. Nawet jeśli nie są one dominującym rozwiązaniem. Stosuje się je także do urozmaicenia ekspozycji. Półki w sklepie odzieżowym montuje się nad wieszakami i układa na nich rozmiarówkę. 
  Półki w sklepie powinny być wytrzymałe, aby po pełnym zatowarowaniu nie uginały się pod ciężarem produktów. Producent wyposażenia sklepowego określa dopuszczalne obciążenie półek. 
  Półki sklepowe zazwyczaj mają możliwość regulacji poziomu lub całkowitego demontażu.
  Półki do sklepu mogą być wykonane z różnych materiałów:
  - półki do sklepu ze szkła,
  - półki sklepowe drewniane,
  - półki sklepowe z pleksi.
  Półki z pleksi Slatwall mają dużo różnorodnych kształtów i są produkowane z przeznaczeniem do ekspozycji różnorodnego asortymentu: ekspozycji obuwia i torebek, ekspozycji biżuterii, okularów itp.

  Jesteśmy producentem wyposażenie sklepowego. W swojej ofercie posiadamy kilka systemów sklepowych, które sprawdzają się w sklepach różnych branż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi handlowcy chętnie udzielą Państwu fachowej porady i szybko przygotują ofertę.
  Wykonujemy projekt sklepu i wizualizację lokalu. 
  Oferujemy transport, montaż i serwis.
  Nasza siedziba mieści się w Białymstoku, ale realizujemy inwestycje na terenie całego kraju.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego: półki sklepowe, wieszaki i haczyki sklepowe, listwy do paneli sklepowych, wieszaki na foldery, wieszaki na biżuterię i zegarki, ekspozytory na obuwię. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

  Centrum wsparcia Klienta: • Zawieszki i uchwyty

  Zawieszki i uchwyty na Slatwall do sklepów odzieżowych i wielu innych

  Zawieszki i różnego rodzaju uchwyty na panele sklepowe obejmują grupę bardzo zróżnicowanych elementów do ekspozycji produktowej. Same akcesoria nazywamy systemem Slatwall ale pasują one do paneli Spacewall.
  Zawieszki są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. 
  Część wieszaków Slatwall jest przeznaczona głównie do ekspozycji odzieży, ale nasi klienci wykorzystują je w wielu innych branżach. Typowe wieszaki odzieżowe do sklepu to wieszak ramowy, tzw. przeglądarka, na której odzież wisi bokiem do klienta. Klient może swobodnie przeglądać odzież na drążku. Innym popularnym wieszakiem jest tzw. bagnet czyli wieszak prosty. Prezentuje on odzież frontem do klienta. Wieszak prosty występuje też w wersji pochyłej z kulkami zapobiegającymi zsuwaniu się wieszaków. Oba te wieszaki i inne im podobne są matalowe z chromowaną powłoką. Jest to bardzo estetyczne wykończenie, które dodatkowo jest trwałe.
  Wśród zawieszek znajdują się druciane kosze Slatwall szczególnie przydatne do ekspozycji nietypowych produktów, których nie da się wyeksponowac na półce czy haczyku.
  Zawieszki z pleksi na Spacewall mają kształt dedykowany do konkretnych produktów, takich jak biżuteria, zegarki, czapki, piłki czy okulary. 
  Uzupełnieniem oferty zawieszek są lustra sklepowe. Dzięki nim ekspozycja na panelach Spacewall jest bardziej urozmaicona.

  Centrum wsparcia Klienta:


   

 • Ekspozycja obuwia

  Prezentacja obuwia w sklepach obuwniczych to coś więcej niż półki na buty do sklepu!

  Buty damskie, męskie i dziecięce są wdzięcznym produktem do prezentacji. Na rynku znajduje się kilka systemów ekspozycyjnych, które pomagają nam wykonać skuteczną aranżację sklepu obuwniczego. Jednym z nich jest system paneli sklepowych Spacewall. Panele Spacewall to płyty naścienne z aluminiowymi wsuwkami co 10 lub co 15cm. We wsuwkach umieszcza się różnego rodzaju akcesoria Slatwall. Jest to czynność bardzo prosta, nie wymaga narzędzi i daje całkowitą swobodę zmiany układu ekspozycji. Akcesoria Slatwall obejmują:
  - półki sklepowe szklane, z pleksi i z płyty meblowej,
  - haczyki z etykietką cenową lub bez,
  - zawieszki i wieszaki metalowe i z pleksi,
  - wieszaki na okulary,
  - wieszaki na biżuterię,
  - wieszaki na foldery,
  - lustra na panel sklepowy,
  - kosze na panel sklepowy,
  - inne akcesoria sklepowe i dodatki.

  Jesteśmy nie tylko dystrybutorem systemów sklepowych ale i producentem wyposażenia sklepowego. W naszych realizacjach sklepów obuwniczych używamy również systemu Soti-Line. System półek i wieszaków sklepowych Soti-Line ma subtelny charakter. Jego podstawę stanowią profile naścienne z perforacją. Stosujemy je razem z wypełnieniem z płyty meblowej, dzięki czemu nie rzucają się w oczy a ściany sklepu są zakryte. Podstawowym elementem ekspozycji pozostają półki, które mają pełną możliwość regulacji poziomu. Łatwo je założyć  i zdjąć z ekspozycji.
  System profili perforowanych i półek sklepowych daje nam możliwość dopasowania się do wnętrz sklepowych o różnym charakterze. Możemy wykonać je w kolorach jednolitych lub drewnopodobnych. Możemy także nanieść na nie dowolną grafikę. Dzięki temu współgrają zarówno z nowoczesnym wnętrzem sklepu jaki i tradycyjnym, klasycznym.

 • Wieszaki na okulary

  Ekspozycja okularów w salonie optycznym - wieszaki na oprawki

  Ekspozycja na panelach Spacewall umożliwia prezentację wielu różnych produktów. Oprócz obuwia, odzieży biżuterii, art. przemysłowych i innych produktów można na nich prezentować także oprawki i okulary. Jest to możliwe dzięki wieszakom Slatwall na okulary. Uchwyty na okulary występują w wersji ze złożonymi lub rozłożonymi zausznikami. Wykonane są z bezbarwnego, krystalicznego tworzywa. Łatwo komponują się z ekspozycją zróżnicowaną kolorystycznie i różną stylistyką wnętrz sklepowych.
  Zamiast typowych wieszaków na okulary stosowanych w sklepach optycznych, coraz częściej spotykaną formą ekspozycji są panele Spacewall. Ich ogromną zaletą  jest elastyczność, łatwość dopasowania do wymiarów sklepu, zróżnicowana kolorystyka. Panele sklepowe posiadają także ogromną gamę dodatków i akcesoriów. Wśród nich są między innymi lustra sklepowe Slatwall. Produkujemy je w kilku wymiarach, w wersji poziomej i pionowej. Dzięki nim klienci salonów optycznych mogą przymierzać oprawki bezpośrednio przy ekspozycji okularów.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Wieszaki na biżuterię

  Wyposażenie do sklepu z biżuterią - system Spacewall i Slatwall

  System Spacewall świetnie sprawdza się jako wyposażenie sklepów ze sztuczną biżuterią. Niski koszt wykonania ekspozycji współgra ze sprzedażą towarów w niskiej cenie. Podstawowym elementem systemu Slatwall używanym w sklepach tej branży jest pojedynczy haczyk Slatwall. Można na nim zawiesić towar w opakowaniu typu blistr. Na  jednym haczyku zmieści się kilka takich samych modeli lub kilka różnych.  Kolejnym wieszakiem do ekspozycji biżuterii jest podłużna belka na bransoletki. Wieszak jest wykonany z bezbarwnego tworzywa. Na panelach Spacewall z biżuterią bardzo przydatne są lustra Slatwall. Pomagają one szybko przymierzyć towar i jednocześnie urozmaicają ekspozycję. Nasi klienci zajmujący się sprzedażą biżuterii często decydują się także na zakup półeczek, na których mogą prezentować małe wieczorowe torebki. W takim wypadku proponujemy im półki szklane sklepowe 40x20cm lub 90x20cm. Do ekspozycji różnego rodzaju innych dodatków takich jak apaszki, paski itp. proponujemy wieszaki ramowe i wieszaki proste. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne produkty przydatne w budowie sklepu z biżuterią. Jesteśmy producentem mebli, wykonujemy lady sklepowe i zabudowy na zamówienie. Wyposażamy sklepy jubilerskie i budujemy wyspy jubilerskie do galerii handlowych.  Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowa pomoc projektanta, handlowców i monterów. Oferujemy projekt, wizualizację, transport, montaż serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Wieszaki na foldery

  Wieszaki na foldery, prospekty i ulotki na panelach sklepowych

  Wiele firm handlowych wspera swoją sprzedaż drukowanymi materiałami reklamowymi. Umieszczenie folderów, ulotek i prospektów w ramach ekspzycji zapewnia klientom pełną informację o asortymencie. Dodatkowo klient czuje, że sprzedawca ma stabilną ofertę, przemyślane modele produktowe i plan sprzedaży.
  Panele sklepowe Spacewall są często wybierane do ekspozycji produktowej artykułów przemysłowych. Dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży wieszaki na foldery informacyjne. Są one wykonane z przezroczystego tworzywa lub z chromowanego drutu. Najczęściej wybierane są wieszaki z tworzywa. Występują w kilku wariantch i pasują do formatów: A4. A5, A6 i DL.
  Najpopularniejszy jest wieszak do ulotek A4 Slatwall.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Półki, ekspozytory z...

  Ekspozycja sklepowa na ekspozytorach i półkach Slatwall

  Wiele możliwości ekspozycji sklepowej przyniosło nam pojawienie się na rynku wieszaków z tworzywa pasujących do paneli Spacewall. Wród nich są:
  wieszaczki i haczyki pojedyncze Slatwall w kolorach: białym, szarym, czarny i bezbarwnym,
  - półki płaskie i z listwami w różnych rozmiarach,
  - półki owalne i pochyłe,
  - wieszaki na foldery i ulotki,
  - wsporniki do półek,
  - pojemniki,
  - półki na buty,
  - wieszaki na okulary,
  wieszaki na zegarki i biżuterię.
  Wyroby z pleksi łatwo komponują się z  dowolnymi produktami, ponieważ są bezbarwne. Mimo wykonania z plastiku są wystarczająco solidne dla większości sklepów. Zaletą naszych produktów jest to, że wykonywane są metodą wtryskową w formach. Nie są wyginane z pleksi. Produkty wyginane są bardziej elastyczne i uginają się pod wpływem ciężaru. Półki wykonane wtryskowo są bardziej sztywne i krystalicznie przejrzyste.

  Wyroby z pleksi cieszą się szczególnym powodzeniem jako wyposażenie sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów z obuwiem, salonów optycznych, aptek, drogerii, sklepów papierniczych i wielu innych.

  Półki występują w tak wielu wariantach, że można je zastosować w ekspozycji wielu towarów. Półka z listwą cenową nie tylko prezentuje produkt ale posiada też kieszeń na informację produktową. Wpływa to na poprawę komunikacji z klientem i daje możliwość dodatkowych działań reklamowych.

  Produkcja fabryczna zapewnia powtarzalność wymiarów i kształtów. Jakość tych produktów pozostaje na najwyższym poziomie. Zastosowany materiał i masowa produkcja pozytywnie przenoszą się na cenę półek.

  Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu.

  Centrum wsparcia Klienta:
 • Lustra

  Lustra sklepowe zawieszane na panel sklepowy - lustra do szybkiej przymiarki.

  W sklepach z drobnymi produktami odzieżowymi, biżuterią czy okularami klient wymaga aby w bezpośredniej bliskości ekspozycji znajdowało się lustro sklepowe, w którym mógłby się przejrzeć. Tylko w naszej ofercie znajdą Państwo lustra, które można zawiesić na panelu sklepowym. 

  Lustra Slatwall posiadają uchwyty mocujące na panel. Plecy lustra wykonane są z płyty meblowej o grubości 10mm. Występują w kilku standardowych wymiarach i wariantach:
  - lustro pionowe 15x20cm,
  - lustro pionowe 25x30cm,
  - lustro pionowe 30x45cm,
  - lustro pionowe 30x60cm,
  - lustro pionowe 30x75cm,
  - lustro poziome 20x15cm,
  - lustro poziome 20x20cm,
  - lustro poziome 45x30cm,
  - lustro poziome 60x30cm,
  - lustro poziome 75x30cm,

  Jako producent wyposażenia sklepowego mamy możliwość wykonania większych ilości luster w innych wymiarach. Zachęcamy do składania zapytań.

  Centrum wsparcia klienta:

 • Kosze i pojemniki

  Pojemniki i koszyki na system paneli naściennych Slatwall

  Do jeszcze łatwiejszej prezentacji nietypowych produktów w sklepie przydatne okazują się być wszelkie kosze wsypowe. Zastępują one półki sklepowe, z których nietypowe produkty mogą spadać. Koszyki i pojemniki mają zróżnicowane wymiary i głębokości.
  Kosze wykonane są z tworzywa sztucznego lub drutu. Wykonanie z tworzywa bezbarwnego i drutu nie ogranicza widoczności produktu. Klient widzi asortyment w koszyku.
  Najpopularniejszym produktem tej kategorii jest kosz druciany na panel sklepowy o głębokości 10cm.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Akcesoria i dodatki na...

  Dodatki na haczyki Slatwall: ograniczniki i cenówki.

  Naszą ofertę na haczyki sklepowe uzupełniliśmy o szeroką gamę dodatków. Haczyki w sklepie służą do prezentacji różnorodnych produktów pakowanych w blistry, opakowania tekturowe z haczykiem i innego rodzaju opakowania.
  W przypadku produktów, które nie mają fabrycznie przygotowanego opakowania, proponujemy zastosować zawieszkę z otworami, do której łatwo można przymocować produkt i wyeksponować na panelu sklepowym.
  Kolejnym praktycznym dodatkiem na haczyki sklepowe są etykiety cenowe, listwy cenowe i cenówki. Dzięki temu pracownik sklepu nie musi oznaczać ceną każdego produktu z osobna. Listwa cenowa informuje o cenie wszystkich produktów na haczyku. 
  Kolejnym popularnym dodatkiem na haczyki sklepowe są ograniczniki, które zapobiegają przesuwaniu się produktów na haczykach. Jeśli ilość towaru na haczyku się zmniejsza możemy za ostatnim opakowaniem zamocować ogranicznik. Dzięki temu towary będą wisiały z przodu haczyka. Unikniemy niekorzystnego efektu pustej ekspozycji. Uchronimy w ten sposób sklep przed spadkiem sprzedaży. Klienci reagują na widok słabego zatowarowania sklepu i rezygnują z odwiedzania takiego sklepu. Ekspozycja sklepowa powinna zawsze być w pełni zatowarowania.
  Wyposażenie sklepu z GSM, wyposażenie sklepu z elektronicznymi gadżetami i innymi droższymi produktami powinno obejmować antykradzieżowe zabezpieczenia na haczyk. Posiadamy w ofercie zabezpieczenia  na haczyki Slatwall, Spacewall, haczyki do krat i perforacji. Zabezpieczenie z kluczykiem zakłada się na haczyk podwójny i towar nie może być swobodnie zdjęty przez klienta. Towar podaje obsługa sklepu.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy ekspozycji sklepowej, półki sklepowe, wieszaki do sklepu odzieżowego, przymierzalnie, kotary, lustra sklepowe.
  JEśteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
  Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

  Centrum wsparcia Klienta:
Jest 300 produktów.