Manekiny 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Manekiny

Manekiny sklepowe w bogatej ofercie

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Manekiny sklepowe w bogatej ofercie

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Manekiny damskie abstrakcyjne

  ABSTRAKCYJNE MANEKINY DAMSKIE pomagają zaaranżować ciekawą ekspozycję w witrynie lub na sali sprzedaży.

  Manekiny to niezbędny element wyposażenia sklepu odzieżowego z konfekcją damską. Ich abstrakcyjny kształt pasuje do nowoczesnych wnętrz sklepowych i do wszystkich kolekcji.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Manekiny damskie realistyczne

  REALISTYCZNE MANEKINY DAMSKIE wzbogacają ekspozycję w sklepach odzieżowych, z bielizną i sportowych.

  Manekin sklepowy to najprostszy sposób prezentowania odzieży na ekspozycji lub w witrynie butików i sklepów odzieżowych.


  Centrum wsparcia Klienta:
 • Manekiny męskie abstrakcyjne

  ABSTRAKCYJNE MANEKINY MĘSKIE prezentują kolekcjeodzieży męskiej lub sportowej.

  Nowoczesna forma tych manekinów jest bardzo popularna. Dzięki prostej formie dobrze komponują się z z każdym rodzajem odzieży klasycznej, mlodzieżowej i sportowej .

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Manekiny męskie realistyczne

  REALISTYCZNE MANEKINY MĘSKIE dobrze prezentują się w sklepach z modą męską i sportową.

  Odzież prezentowana na manekinach wygląda lepiej niż na wieszakach i zwracają uwagę klientów na nową kolekcję ubrań.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Manekiny dziecięce i młodzieżowe

  MANEKINY DZIECIECE I MŁODZIEŻOWE prezentują odzież dla dzieci w różnym wieku i młodzieży.

  Manekiny dziecięce są popularne w sklepach z odzieżą dziecięcą a także w sklepach z zabawkami i art. dla dzieci.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Głowy, nogi i ręce

  Do prezentacji elementów odzieży lub biżuterii służą ekspozytory w kształcie GŁOWY, RĄK LUB NÓG.

  Głowy manekinów służą do sprzedaży kapeluszy, peruk. Na ekspozytorach w kształcie nóg można prezentować pończochy, rajstopy i obuwie. Manekiny dłoni stosuje się w sklepach z biżuterią.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Torsy

  TORSY to manekiny, które można zastosować w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

  Torsy zazwyczaj ustawiane są na półkach i stolikach ekspozycyjnych, w pobliżu wieszaków z prezentowaną odzieżą. Pobudzają klientów do zakupów.

  Centrum wsparcia Klienta:

Manekiny sklepowe, manekiny wystawowe


Manekin to podstawowe wyposażenie sklepu odzieżowego. Nic nie zastąpi prezentacji odzieży na manekinie wystawowym. To on powoduje, że ubranie prezentuje się naturalnie i korzystnie. Od lat manekiny całopostaciowe zwracają uwagę klientów na najciekawsze elementy kolekcji i podnoszą sprzedaż eksponowanych modeli odzieży. W tej grupie wyróżniamy:
MANEKINY DAMSKIE ABSTRAKCYJNE
które zyskują na popularności. Przede wszystkim dlatego, że swym nowoczesnym i prostym kształtem pasują do każdej aranżacji sklepowej i wnętrza lokalu handlowego. Ostatnio oprócz wersji w połysku pojawiły się także manekiny z matową powierzchnią, w różnych kolorach: białe, cieliste, czarne.
MANEKINY DAMSKIE REALISTYCZNE wybierane są ze względu na swój klasyczny, naturalny wygląd. Obecnie takie manekiny wykonane są w bardzo realistyczny sposób, z idealnym makijażem, rzęsami i wysokiej jakości peruką. 
MANEKINY MĘSKIE ABSTRAKCYJNE prezentują się elegancko z konfekcją męską. Współtworzą elegancką ekspozycję odzieży męskiej, np. garniturów, odzieży sportowej, militarnej czy casual. Manekiny wystawowe podnoszą też walory estetyczne witryny sklepowej zachęcając klientów do wejścia do sklepu. 
MANEKINY MĘSKIE REALISTYCZNE pomagają klientom ocenić odzież przed zakupem. Ubranie prezentuje się na nich bardzo korzystnie dzięki doskonałemu wykonaniu i zgrabnej sylwetce. Realistyczna twarz i postać manekina zachęca klienta do dłuższej wizyty w sklepie.
MANEKINY DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE są równie niezbędne do wyposażenia sklepu jak manekiny od dorosłej postaci. Sklep z artykułami dziecięcymi i odzieżą dziecięcą powinien mieć manekin dziecięcy, a najlepiej kilka w różnym wieku. Taka ekspozycja w sklepie odzieżowym pomoże klientom dobrać odpowiednią odzież do wieku dziecka. Manekiny młodzieżowe i dziecięce powinny przedstawiać dzieci w ruchu, w ciekawej pozycji oddając energię dzieci i ich ruchliwość. Manekiny dziecięce występują w wersji nowoczesnej, abstrakcyjnej i tradycyjnej, naturalnej.
Manekiny postaciowe to niejedyny produkt do ekspozycji odzieży. Kolejnym są manekiny przedstawiające tylko wybraną część ciała i są to:
GŁOWY, NOGI I RĘCE używane w handlu do sprzedaży kapeluszy, peruk, biżuterii i akcesorii odzieżowych. Nogi to idealne ekspozytory do rajstop, pończoch, spodni i butów. Takie częściowe manekiny nie zabierają dużo miejsca, pasują do małych sklepików i stoisk handlowych.
TORSY TRADYCYJNE to manekiny bez nóg. Zazwyczaj ustawia się je na półkach sklepowych lub stołach ekspozycyjnych. Oszczędzają miejsce w sklepie i prezentują bluzki, kurtki, bieliznę, dodatki.

Centrum wsparcia klienta

Opinie Google