Komunikacja i oznaczenia cen 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Komunikacja i oznaczenia cen

Każdy sklep spotyka się z wymogiem jasnej i czytelnej komunikacji z klientem. Informacja cenowa, informacja produktowa oraz prowadzenie działań promocyjnych wymaga narzędzi. Podstawowymi są wszelkiego rodzaju LISTWY CENOWE. Mocuje się je do półek regału sklepowego. Do różnych rodzajów półek pasują różne listwy ...

Każdy sklep spotyka się z wymogiem jasnej i czytelnej komunikacji z klientem. Informacja cenowa, informacja produktowa oraz prowadzenie działań promocyjnych wymaga narzędzi. Podstawowymi są wszelkiego rodzaju LISTWY CENOWE. Mocuje się je do półek regału sklepowego. Do różnych rodzajów półek pasują różne listwy cenowe. Może to być listwa cenowa naklejana, listwa cenowa nakładana, zawieszana  itd.
Oprócz listew cenowych mamy do dyspozycji szereg różnych sposobów OZNACZENIA CEN. Są to różnego rodzaju cenówki sklepowe, narzędzia promocji, cenówki plastikowe, etykiety cenowe, wywieszki cenowe, kasetki cenowe, osłonki, stopery regałowe, promocyjne.

Do prezentacji większych formatów przeznaczone są RAMKI PLAKATOWE. Są one wykonane w taki sposób by wymiana plakatów i broszur była szybka i prosta. Ramki plakatowe aluminiowe lub plastikowe występują w różnych formatach i kolorach. Typowe ramki cenowe sklepowe posiadają dodatkowo możliwość montażu do regałów sklepowych, podwieszania pod sufitem sklepu, w witrynie itp.

 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Listwy cenowe

  LISTWY CENOWE to element komunikacji z klientem.

  Listwy cenowe występują w różnych przekrojach i kolorach. Zwykle sa nakładane lub przyklejane.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Ramki plakatowe

  RAMKI PLAKATOWE i OWZ służą prowadzeniu czasowych akcji promocyjnych i informacyjnych.

  Kolorowe ramki plakatowe stosowane są głównie w sklepach spożywczych i stoiskach warzywnych. Ramki OWZ używane są nie tylko w handlu, ale również w lokalach usługowych. Mniejsze stojaczki zapewniają czytelną informację produktową.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Oznaczenia cen

  OZNACZENIA CEN to stojaczki i etykiety niezbędne w komunikacji sklepowej.

  Oznaczenia cen są potrzebne do stoisk ze zróżnicowanym asortymenetem, w koszach lub na paletach.

  Centrum wsparcia Klienta: